Mobil

Vatandaşa sorduk: Ücretli hotspot uygulamasını nasıl buluyorsunuz?

Bugüne itibaren yürürlüğe giren ücretli hotspot yani mobilde internet paylaşımı uygulamasını nasıl bulduklarını sokaktaki vatandaşa sorduk.


Bugünden itibaren Turkcell aboneleri eğer Hızlı Giriş sistemini kullanmazlarla 9 TL ödeyerek hotspot yapabilecekler. Yani mobil internet paketlerini başka cihazlarla ücretsiz olarak paylaştırmak için mutlaka Hızlı Giriş sistemini kullanmaları gerekecek. Aksi takdirde 9 TL ödemek zorunda kalacaklar.

Vatandaşa sorduk: Ücretli hotspot uygulamasını nasıl buluyorsunuz?

Biz de sokağa çıktık ve vatandaşa sorduk serisinin ikinci videosunda bu uygulamayı nasıl bulduklarını sizlere sorduk. Genelde beğenilmeyen bu uygulama ile ilgili komik yanıtlar da aldığımız röportajımızı aşağıda izleyebilirsiniz.

Siz de Turkcell'in bu uygulaması için ne düşündüğünüzü bizimle aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
ilyas Aklan
Bırakın artık Şu turkcell i daha uygun ve avantajlı operatörleri neden test etmiyorsunuz.
Cevapla
Milleti soyan Türkcell ayıp ya
kızım türkcelli..3 gb.hakkı var kızım bu 3Gb.yi kim ile dağıtacak.. millete saygısızlıktır..TÜRKCELL....UTAN YA.. ayın 15,i geldi..bakalım avantacı turkcel ne yapacak. 3gb.nin neyini dağıtacak ki..para alırsa istifa ederiz..işte o kadar..! böyle başa böyle tarak..
Cevapla
Emine
Türkselli değilim
Cevapla
Adını Vermek İstemeyen Kullanıcı
Ben de türkselli değilim.
YAKUP
TÜRKİYE DE SESİNİ ÇIKARMASIN ÜSTÜNE ÇIKARLAR
Cevapla
Buraya kadar
Turkcell işin cılkını çıkarttı. Operatör değiştiriyorum
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.