Xiaomi 12 Pro fiyatıyla dudak uçuklatacak

Xiaomi 12 Pro fiyatıyla ilgili bazı detaylar ortaya çıkmaya başladı. Hindistan pazarından gelen bilgilere göre cihaz fiyatıyla herkesi şaşırtabilir. İşte detaylar.

Xiaomi 12 Pro fiyatıyla dudak uçuklatacak

Xiaomi 12 serisi Çin'de piyasaya sürüldü. Seri, üç farklı cihazdan oluşuyor; Xiaomi 12X, Xiaomi 12 ve Xiaomi 12 Pro. Xiaomi 12 Pro, Snapdragon 8 Gen1  ve 50MP+50MP+50MP üçlü arka kamera gibi bazı birinci sınıf özellikler sunan serideki en üst düzey akıllı telefondur.

Xiaomi 12 Pro fiyatıyla dudak uçuklatacak

xiaomi

Akıllı telefonun Hindistan lansmanı ile ilgili bazı söylentiler de vardı ve şimdi, yaklaşmakta olan Xiaomi 12 Pro'nun lansman zaman çizelgesi açıklandı. Ancak vanilya Xiaomi 12X ve Xiaomi 12 ile ilgili hiçbir bilgi yok. Xiaomi 12 Pro, 2022'nin ilk çeyreğinde Hindistan'da piyasaya sürülecek. Şirketin, cihazı 2022 Nisan'ının başlarında Hindistan'da piyasaya sürmesi bekleniyor. Önümüzdeki ay herhangi bir zamanda piyasaya sürülebilir ve şirket tarafından yaklaşmakta olan cihazla ilgili bazı resmi sözler veya teaserlar duyabiliriz. Rapor ayrıca, cihazın fiyatı hakkında da bazı detayları ortaya koydu. Bu fiyat segmentinde bulunan akıllı telefonlar için zorlu bir rekabet ortaya çıkabilir.

Xiaomiui.net'e göre cihazın, 5090 CNY (800 USD) civarında bir başlangıç ​​fiyat etiketine sahip olması bekleniyor. Samsung Galaxy S22 ve yakında çıkacak olan iQOO 9 Pro gibi yakın zamanda duyurulan bir cihazla rekabet eden bir fiyat etiketi karşımıza çıkabilir desek yanlış olmaz.