Otomobil

Yeni Honda Civic çok can yakacak!

Japonya merkezli otomobil üreticisi Honda, popüler modeli Civic için yeni bir tasarım düşünüyor. Öyle görünüyor ki yeni Honda Civic çok can yakacak!

Ülkemizdeki fabrikasını 2021 yılında kapatma kararı alan Japonya merkezli otomobil üreticisi Honda, popüler modeli Civic için de çalışmalarını sürdürüyor. 2021 yılının bahar aylarında tanıtılacak olan Honda Civic, karşımıza yepyeni bir tasarım dili ile çıkacak. 7. neslini önceki kasayı makyajlayarak yollara süren Honda, en sevilen modelinin 8. neslinde çeşitli değişiklikler yapmayı planlıyor. Marka yetkilileri bu anlamda şu andaki tasarım çizgisi yüzünün yavaş yavaş eskimeye başladığını ve değişime gidilmesi gerektiğini savunuyor.

Yeni Honda Civic çok can yakacak!

Honda Civic için değişim çanları çalmaya başladı diyebiliriz. Zira demin de ifade etmeye çalıştığımız gibi marka yöneticilerinin fikri tasarım yüzünün eskimeye başladığı yönünde. Peki ama bu değişiklikler otomobil üzerinde nasıl bir etki yaratacak? Honda Civic 2021 modeli hakkında henüz başka bir detay maalesef ki elimizde bulunmuyor. Ancak yeni kasanın oldukça iddialı olacağı şimdiden konuşulmaya başlandı bile.

Yeni kasa için düşünülen en önemli değişikliklerden bir tanesi arka stop lambalarında olacak gibi duruyor. Otomobilin buradaki tasarım çizgisinin değişmesi, tüm havasını bir anda değiştirebilir. Tabii değişiklikler bununla da sınırlı olmayacak. Ön far ve panjurda da çeşitli dokunuşların olması kuvvetle muhtemel. Yalnızca dış dizayn olarak değil, yeni aracın iç tasarımına da çeşitli oyunlar yapılacak. Önümüzdeki yıl hem kokpitte hem de diğer bölümlerde bambaşka bir Honda Civic görebiliriz.

Yorumlar
Slck
Dünyadaki sistem zenginler üzerine kurulu köleler yorum yazmak sizin eseriniz olacaktır..
Cevapla
Sinan
Civic'in ilk ithal edildiği 1976 yılını hatırlıyorum da... Bugünkü modelin yarısı kadar idi. Tek kapılı 128.000, çift kapılı 135.000 liraydı. Hâlâ hatırlıyorum.
Cevapla
herhangibirsiz
Yalnız şu anki 10. nesil oluyor 11. nesile geçiş yapacak
Cevapla
Davut
Turkiyede üretim durduktan sonra Türkiye de zor tutulur.
Cevapla
Ramazan
Fiyattan dolayı zor tutulur. C sınıf araçlar 200.000 lerden başlıyor. Yazık...
Honda=çöp
Şimdiki model de göçerek çok can yaktı
Cevapla
Mg
Bassatcın dsgyi eline vererek de fantezi yarattı canım ;) 2.dünya savaşından kalma şanzımanı hala elinize veriyorlar kelek gibi de alıyorsunuz.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.