Oyun

Epic Games popüler oyunu bedava yaptı

Epic Games uzun süredir ücretle satılan bir oyunu ücretsiz hale getirdi. Sınırlı süre için geçerli bu fırsatla ilgili detaylar haberimizde.

Epic Games popüler oyunu bedava yaptı

Epic Games her hafta birbirinden farklı ve bazen de ünlü oyunları ücretsiz olarak sunuyor. Bunlardan biri de bu hafta ücretsiz olarak erişime açıldı.

Bir süredir özellikle gençler arasında popüler olan Among Us oyunu Epic Games üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir hale geldi. Oyunla ilgili bu fırsat 3 haziran 2021 tarihine kadar devam edecek. Bu tarihe kadar oyunu Epic Games üzerinden kütüphanenize ücretsiz olarak ekleyip ömür boyu oynayabileceksiniz.

Eğlenceli bir oyun Among Us'ta 4-10 kişilik takımlarda bir uzay gemisinde haini bulmaya çalışıyorsunuz. Oyunda herkes şüpheli konumda iken sadece bir kişi hain olabiliyor. Özellikle arkadaş grupları arasında çok yaygın ve popüler bir oyun olan Among Us normalde 15 TL fiyat etiketi ile satılıyordu. Oyun zaten ucuz olsa da bedava olması kullanıcıların ilgisini çekecek gibi görünüyor.

Teknolojioku olarak daha önce Among Us oyununu oynamış ve görüşlerimizi sizlerle paylaşmıştık. Aşağıda bu oyunla ilgili görüşlerimizi içeren videoyu izleyebilirsiniz. 

Siz de bu fırsatı kaçırmak istemiyorsanız Epic Games'e kullanıcı adınızla girdikten sonra oyunun sayfasından kütüphanenize eklemeyi unutmayın. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.