Oyun

Hazelight'ın bir sonraki projesine EA desteği!

Hazelight Studios kurucusu Josef Fares, Electronic Arts ile birlikte çalışmaya devam edeceklerini doğruladı.


Brothers: A Tale of Two Sons ve A Way Out oyunlarının geliştiricisi Hazelight Studios bir sonraki projeleri için çalışmalarına başladı ve bu oyun da A Way Out gibi EA tarafından yayınlanacak.

Eurogamer'a konuşan Hazelight Studios kurucusu Josef Fares, Electronic Arts ile birlikte çalışmaya devam edeceklerini doğruladı ve kendilerine karşı süper destekleyici olduklarını, hiçbir problem yaşamadıklarını belirtti.

Josef Fares daha öncesinde de Electronic Arts'ın çok destekçi olduğunu ve A Way Out'un geliştirme sürecinde hiçbir şeye karışmadıklarını söylemişti. Josef Fares abimiz ilk olarak ''F%ck Oscar'' sözüyle ün kazanmış bir abimiz, onu da eklemeden geçmeyelim.

Josef Fares yeni oyunun önümüzdeki ay tam üretim aşamasına girmesinin planlandığını açıkladı. Oyunun gösterilmesi için birkaç yıl beklememiz gerekeceği belirtilse de Josef Fares yeni oyunun kendisinin daha önceki oyunlarından ölçek ve kapsam açısından daha büyük ve daha uzun olacağını da ekledi.

Josef Fares yeni oyunun A Way Out'tan uzun olacak olması sebebinin sırf daha uzun bir oyun yaptık diye değil oyun için mantıklı olanın bu olması yüzünden uzun olacağını söyledi. Josef Fares daha önceki bir röportajda insanların oyunun uzunluğu ve oyunun tekrar oynanabilirliği takıntısından çok sıkıldığını belirtmişti.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.