Oyun

PlayStation Plus 1099 TL değerindeki oyunları ücretsiz yaptı!

PlayStation Plus abonelerine özel Aralık ayında ücretsiz olarak satılacak oyunlar belli oldu. Toplamda 1099 TL değerinde olan oyunların hangileri olduğu haberimizde.

PlayStation Plus 1099 TL değerindeki oyunları ücretsiz yaptı!

Sony'nin PlayStation Plus'ı Aralık ayında Mass Effect: Legendary Edition, Biomutant ve yakın zamanda çıkacak olan Divine Knockout: Founder's Edition'ı ücretsiz olarak kullanıcılara sunuyor. Yalnızca ilk iki oyunun ise 1099 TL değerinde olduğunu unutmamak gerekir.

Ücretsiz olacak oyunlardan biri olan Mass Effect Legendary Edition, BioWare tarafından geliştirilip, Electronic Arts tarafından 2021'de yayınlandı. Aboneler, Mass Effect: Legendary Edition'ın klasik üçlemesinin yeniden düzenlenmiş sürümlerini hiçbir ek ücret ödemeden oynayabilecekleri koleksiyon, modernize edilmiş 4K grafiklere ve daha aktif bir oynanışa sahip Mass Effect, Mass Effect 2 ve Mass Effect 3'ü içeriyor. Aralık ayında PS4 platformuna sahip PlayStation Plus kullanıcıları için ücretsiz olacak. Diğer bir ücretsiz oyun BioMutant, İsveçli geliştirici Experiment 101 tarafından geliştirilen ve THQ Nordic tarafından yayınlanan aksiyon rol yapma oyundur ve PS5 ve PS4 platformuna sahip PlayStation Plus kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulacak. Son olarak ücretsiz olan diğer bir oyun yakın zamanda çıkacak olan Divine Knockout: Founder's Edition, Red Beard Games tarafından geliştirildi. Oyun içerisinde tanrı rolünde oynanan oyun, PS4 ve PS5 platformuna sahip PlayStation Plus aboneleri için ücretsiz olacak.

Söz konusu olan üç oyun 6 Aralık Salı gününden, 2 Ocak Pazartesi gününe kadar ücretsiz şekilde alınabilecek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.