Oyun

PlayStation'dan ödüllü Call of Duty yarışması!

4-11 Temmuz tarihleri arasında PlayStation Forum üzerinden düzenlenen Call of Duty Black Ops 3 yarışmasına katılarak siz de özel hediyenin sahibi olabilirsiniz.

PlayStation'dan ödüllü Call of Duty yarışması!

Bildiğiniz üzere 11 Temmuz'a kadar PlayStation Plus kapsamında Plus üyelerine Call of Duty: Black Ops 3 verilmeye devam ediliyor.

PlayStation Türkiye'de bunu değerlendirerek kullanıcılar için bir yarışma planlamış durumda. 4 - 11 Temmuz tarihleri arasında PS Plus ile ücretsiz olarak verilen CoD: Black Ops III üzerinden, Shadow of Evil haritasında (orijinal zombi haritası) zombilerden en uzun süre kaçan ve hayatta kalan kişiye forum içi özel bir hediye verileceği açıklandı.

Peki ödülü kazanmak için neler yapmanız gerekmekte?

  • Nickinizin olduğu bir ekran görüntüsü paylaşmanız.
  • Ulaştığınız Round'u gösteren bir ekran görüntüsü paylaşmanız.
  • Ve son olarak toplam zombi öldürme sayınızın ekran görüntüsünü paylaşmanız.

PlayStation'dan ödüllü Call of Duty yarışması! - Resim : 1

Özel hediyeyi elde etmeye hak kazanmak için sadece yukarıdaki işlemleri yapmanız yeterli. Ancak, bildiğiniz üzere Call of Duty Black Ops 3'ün zombi modu dört kişiye kadar co-op desteği sunmakta.

Bu yarışma kapsamında zombilere karşı tek başınıza oynamanız gerekmekte. Kısacası oyun içerisinde arkadaş desteği almak kural dışı ve tespit edilmesi durumunda da direkt olarak yarışmadan diskalifiye edilmiş oluyorsunuz. Aman dikkat diyelim. 

  • Yarışmanın başlangıç tarihi: 4 Temmuz 2018
  • Yarışmanın bitiş tarihi: 11 Temmuz 2018

PlayStation Forum üzerinden açılan yarışmanın sayfasına buradan, Call of Duty Black Ops 3'ü ücretsiz olarak indirmek için de buradan ilgili sayfalara ulaşabilir ve siz de ödülü almaya hak kazanabilirsiniz. Şimdiden iyi eğlenceler o zaman. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.