Oyun

Resident Evil 2 Remake için Geralt modu yayınlandı

2019’un en popüler oyunlarından biri olan Resident Evil 2 Remake için şimdi de Geralt modu yayınlandı.

Resident Evil 2 Remake için Geralt modu yayınlandı

Pek çok otorite tarafından 2019’un en iyi oyunu olarak lanse edilen Resident Evil 2 Remake için yeni modlar ortaya çıkmaya devam ediyor. Kısa süre önce Ciri modu ile karşımıza çıkan Resident Evil 2 Remake için şimdi de Geralt modu yayınlandı.

Oyun severlerin de bildiği üzere Ciri ve Geralt 2015 yılında raflardaki yerini alan The Witcher 3 Wild Hunt’ta kontrol ettiğimiz iki ana karakterdi.

Ayrıca geçtiğimiz yılın sonlarına doğru Netflix’te yayınlanan The Witcher dizisinde ön planda olan 3 karakterden 2’siydi.

Fluffyquack isimli kullanıcı tarafından yayınlanan mod sayesinde artık Resident Evil 2 Remake’i Geralt karakteriyle oynayabileceğiz.

Geralt şimdi de zombileri öldürecek

Elbette burada aklınıza Geralt’ın büyülerini ve kılıçlarını kullanmak gelmesin. Geralt oyuna sadece karakter olarak dahil edilecek. Yani yine zombileri etrafta bulduğumuz mermilerle alt etmek zorunda kalacağız.

Resident Evil 2 Remake için Geralt modu yayınlandı - Resim : 1

Modu deneyenler genel olarak sorunsuz bir şekilde çalıştığını belirtmişler. Yine de olası aksaklıkları önlemek adına, modu kurmadan önce save dosyalarınızın yedeğini almanızı tavsiye ederiz.

Bu arada dip not olarak belirtelim. Mod şimdilik oyunun PC versiyonu için yayınlanmış durumda. Yani PS4 ve Xbox One kullanıcıları bu moddan yararlanamazlar.

Hatırlanacağı üzere Capcom kısa süre önce Resident Evil 2 Remake versiyonundaki Denuvo korumasını kaldırmıştı. Bu sayede oyunun PC üzerinde çok daha akıcı bir şekilde çalıştığını söyleyebiliriz.

Dilerseniz Geralt modunu buradan indirebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.