Oyun

The Last of Us Part 2 için yeni çıkış tarihi açıklandı

Geçtiğimiz günlerde ileri bir tarihe ertelenen The Last of Us Part 2 için yeni çıkış tarihi netlik kazandı. İşte konu hakkındaki detaylar.

The Last of Us Part 2 için yeni çıkış tarihi açıklandı

Naughty Dog tarafından geliştirilen ve çıkış tarihi adeta yılan hikayesine dönen The Last of Us Part 2 için yeni bir çıkış tarihi daha duyuruldu.

Hatırlanacağı üzere ilk The Last of Us oyunu 2013 yılında PlayStation 3’ün son demlerinde satışa sunulmuştu. Hem PS3’te hem de PS4’te önemli bir satış başarısı elde eden The Last of Us’ın devam oyunu ise PS4’ün son demlerinde çıkacak gibi görünüyor.

The Last of Us Part 2 için yeni çıkış tarihi açıklandı

Aslında geliştirici stüdyo Naughty Dog, The Last of Us Part 2’yi 2020’nin ilk çeyreğinde satışa sunacaktı. Fakat koronavirüs salgınının tüm dünyayı etkisi altına alması nedeniyle oyun sektörü de zor günler geçirdi.

Pek çok iş kolunda olduğu gibi oyun geliştiricileri de son birkaç aydır evden çalışma moduna geçmişlerdi. Haliyle bu durum oyun çıkış tarihlerini geciktirdi.

Bu kapsamdaki oyunlardan birisi de Naughty Dog imzalı The Last of Us Part 2 oldu. Daha önce 2 defa ertelenen oyun için yeni çıkış tarihi açıklandı. Yapımcı ekip The Last of Us Part 2 çıkış tarihi için 16 Haziran’ı işaret etti.

Umarız The Last of Us 2 bu sefer hiçbir engel çıkmadan konsollarımıza konuk olur.

Yorumlar
Marinemann
Kavgaya gerek yok her iki konsolda kendi çapında iyi... Allahtan evde ikisi de var
Cevapla
Mert
Efsane bir oyun bir an önce gelmesini bekliyoruz en çok beklediğim oyun umarım oynama süresi çok uzun olur
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.