Oyun

The Last of Us Part 3 geliyor!

The Last of Us serisinin yapımcılarından olan Neil Druckmann, The Last of Us Part 3 için müjdeyi verdi. Neil'in açıklamasına göre senaryo tamamlanmış.


PlayStation 3'ün dönemini tamamlamasına yakın karşımıza The Last of Us gibi bir yapım çıkmış ve tüm ödülleri toplamıştı. PlayStation 4'ün sonuna doğru The Last of Us Part 2 ile seriyi güçlendiren Naughty Dog, dünyanın en çok ödülüne sahip olan oyunu unvanını da eline almıştı. Şimdi ise Naughty Dog'dan Neil Druckmann, The Last of Us Part 3 için müjdeli haberi paylaştı.

The Last of Us Part 2'de yaşanan bazı olaylardan dolayı oyuncuların bir bölümü oyuna nefretini kusmuştu. Tabii bu nefret fanatikler tarafından geldiği için pek kaale alınmamıştı. Yılın oyunu ödülünü alan TLoU Part 2'nin şu sıralar PS5 sürümünün de yapılması bekleniyor. Ancak Naughty Dog bu konuda maalesef ki açıklama bile yapmıyor.

 The Last of Us Part 3

Konumuz olan The Last of Us Part 3'e dönecek olursak, serinin yapımcılarından olan Neil Druckmann, üçüncü oyununun senaryosunun tamamlandığını resmi olarak açıkladı. Ancak Neil Druckmann, Naughty Dog'un şu sıralar başka projeler peşinde olduğu için serinin üçüncü oyununun yapımına başlanmadığını belirtti.

Muhtemelen TLoU Part 3 için 4-5 yıl daha bekleyeceğiz. PlayStation 5'in sonlarına doğru görmeyi umduğumuz TLoU Part 3'ün yine çıktığında tüm ödülleri toplayacağından eminiz. Oyuncuların merakla beklediği serinin üçüncü oyununda bakalım hangi karakteri oynayacağız?

Yorumlar
TlouÜzdüBeni
Karakter mi kaldı
Cevapla
Abd
" tabii bu nefret fanatikler tarafindan geldiği için dikkate alınmamış". Yazar arkadas çok zeki zannediyor kendini heralde. Bir daha bu siteden haber okumayacağım.
Cevapla
İsimsiz
Neden
Mehmet
4 5 yıl olamaz ya
Cevapla
Anon
"Tabii bu nefret fanatikler tarafından geldiği için pek kaale alınmamıştı." Tabii kankam 2.4 user score fanatikler yaptı zaten hikayesi leş olduğu için değil :)
Cevapla
Banner
Çoğu oyuncu hikayeyinin konusunu sevmedi. Ama hikayenin işlenişi müthişti.
Simbasasa
Fanatikler mi bilmem ama nefret o puanı yaptı. Ve bence hikaye kötü değildi. Bu kadar kötü puan alıcak kadar. Nedeni duygusal bir tepkiydi. Bence oyun S class bir oyun.
Yusuf
Gta 6 çıksın tüm ödülleri toplayıp bir rekor daha kırsın şimdikiler gta 5 ten daha iyiyiz diye daha atıyor ama gta 5 eski neslin oyunu olsa bile halen güncel ve her yıl en çok satanlar listesinde hele bi gta 6 çıksın o zaman görürüz hepsini :)
Cevapla
TlouÇokÜzdüBeni
GTA ne alaka?
Anonim
Gta ne alaka?
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.