Oyun

Uncharted: Legacy of Thieves için çıkış tarihi açıklandı

PlayStation 5 oyun konsolu için Ocak ayında oyunseverlerin beğenisine sunulan Uncharted: Legacy of Thieves, şimdi de bilgisayar kullanıcıları için satışa sunuluyor.

Uncharted: Legacy of Thieves için çıkış tarihi açıklandı

Uncharted serisi, oyun dünyasının en efsanevi yapımlarından biridir. PlayStation konsolunda çok önemli başarılara imza atan bu oyun, beyaz perde çalışmalarına dahil olarak da ne kadar güçlü bir isim olduğunu ortaya koymuştu. Öte yandan Uncharted’ın bu evrensel başarısından daha fazla yararlanmak isteyen Sony ve Naughty Dog, bir süredir oyunu bilgisayar kullanıcılarının beğenisine sunabilmek için çalışıyorlardı. İşte beklenen açıklama ise dün akşam saatlerinde geldi.

İçerisinde Uncharted 4: A Thief’s End ve Uncharted: The Lost Legacy yapımlarını içeren Uncharted: Legacy of Thieves koleksiyonu, 19 Ekim tarihi itibariyle bilgisayar kullanıcılarının beğenisine sunulacak. Aslında bu oyun oynamak için bilgisayarı tercih eden oyunseverler adına oldukça önemli bir dönüm noktası.

Uncharted: Legacy of Thieves için çıkış tarihi açıklandı

Sony, bugüne kadar PlayStation’a özel yapımların bu durumlarını korumaları için yoğun çaba sarf ediyordu. Ancak eğer Uncharted’ın bilgisayar dünyasıyla buluştuğu bu ilk serisi gerçek manada başarılı bir dönem geçirirse, bundan sonra daha fazla PlayStation yapımını bilgisayarlarda görebiliriz.

Öte yandan Uncharted: Legacy of Thieves’in bilgisayar için son derece iyi hazırlandığını da belirtelim. Konsolda gösterdiği grafik ve yapısal kalite özelliklerini bilgisayar ortamına da taşımayı hedefleyen oyunun, geniş bir oyunsever grubuna hitap edeceği düşünülüyor. Son olarak oyunun Türkçe alt yazı desteğiyle çıkacağını da bir kez daha hatırlatalım.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.