Sinema

Matrix 4 oyuncu kadrosuna yeni bir isim daha eklendi

Matrix 4 kadrosuna son zamanlarda yeni bir isim daha eklendi. Warner Bros kadroyu sessizce büyütüyor.

Matrix 4 oyuncu kadrosuna yeni bir isim daha eklendi

Matrix 4, Christina Ricci'ye bir rol verdiğini duyurdu. The Matrix: Revolutions'dan neredeyse yirmi yıl sonra ekranlara vuran franchise'ın son bölümü, yıllardır çıkan söylentilerin ardından nihayet son zamanlarda resmiyet kazandı.

 Matrix 4 kadrosu büyüyor

The Matrix 4 resmi olarak duyurulduktan sonra, prodüksiyonu COVID-19 salgını nedeniyle kapatılan birçok yapımdan biri haline geldi ve filmi daha da geciktirdi. Tüm Warner Bros. yapımları gibi, Matrix 4, sinemalarda ve HBO Max'te yayınlanacak. Keanu Reeves, Carrie-Anne Moss ve Jada Pinkett Smith, bu kez yalnızca Lana Wachowski tarafından yönetilen The Matrix 4 için geri dönüyor. Lambert Wilson The Matrix: Reloaded'da tanıtılan The Merovingian olarak geri dönerken, Daniel Bernhardt Ajan Johnson olarak geri dönecek. Seriye yeni katılanlar arasında Yahya Abdul-Mateen II, Neil Patrick Harris, Jessica Henwick ve Jonathan Groff yer alıyor. Ne yazık ki, The Matrix 4'te ne Laurence Fishburne ne de Hugo Weaving karşımıza çıkacak, ancak filmin kadrosu yine de hala etkileyici.

Bugün filmin kadrosuna yeni bir isim daha eklendi. Collider tarafından bildirildiği üzere Warner Bros., Christina Ricci'yi The Matrix 4'ün kadrosuna ekledi. Karakteri veya rolün boyutu hakkında hiçbir ayrıntı verilmedi.  Filmin konusu hakkında neredeyse hiçbir şey bilmemenin yanı sıra, Abdul-Mateen veya Henwick gibi yeni gelenlerin kimleri oynadıkları da bilinmiyor, ancak oyuncu kadrosu baş rolleri olduğunu ima ediyor. The Matrix 4 hakkında daha fazla bilgi - resmi bir başlık da dahil olmak üzere - henüz bilinmiyor. Filmin Aralık'taki çıkış tarihi yaklaştıkça önümüzdeki aylarda daha çok şey öğreneceğimiz kesin. Belki bir fragman bize Ricci'nin kimi oynadığına ve rolünün Neo ve Trinity'nin hala açıklanamayan geri dönüşleriyle nasıl bağlantılı olduğuna dair bir ipucu verebilir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.