Sinema

Wolverine sonunda Marvel sinematik evrenine giriyor!

Bütün süper kahramanlar içerisinde şüphesiz en gözü kara olan Wolverine'dir! Wolverine, farklı bir boyuta transfer mi oluyor?

Wolverine sonunda Marvel sinematik evrenine giriyor!

Wolverine, Marvel Comics tarafından yaratılmış, yayınlanan çizgi romanlarda süper kahraman olarak beliren ve daha sonraları Hugh Jackman'ın canlandırmasıyla sinemaya uyarlanmış kurgusal bir karakterdir. Wolverine'in iyileşmek için diğer süper kahramanlar gibi başkalarına ihtiyacı yoktur. Kurt Adam, kendini yenileme ve iyileştirme özelliğine sahiptir.

X-Men filmleri ile hayatımıza dahil olan ve Wolverine karakterine hayat vererek gönüllerde taht kuran ünlü aktör Hugh Jackman’ın X-Men karakterinin Marvel'e olası bir transferi konuşuluyor. Bildiğiniz üzere Mutant kahramanların telif hakları geçtiğimiz yıllarda Disney tarafından satın alınan 20th Century Fox'a geçmişti.

Bu sebeple Disney Plus için 2020 yılında seri filmleri ile hayranlık uyandıran yapımların izlenme oranları göz önüne alındığında Wolverine'in Marvel’ın Sinematografik Evrenine dahil olması mümkün olacak gibi görünüyor.

Geçen günlerde sosyal medya aracılığıyla paylaşılan iki Hugh Jackman görüntüsü bu iddiaları doğrular nitelikteydi. Bunlardan ilkinde, Wolverine'in pençelerini gösteren Bosslogic, sanatçısı tarafından geliştirilen bir görsel vardı. İkincisi ise Jackman'ın Marvel Studios Başkanı Kevin Feige ile bir fotoğrafı paylaşıldı. Bu transferin gerçekleşmesi mümkün olabilir mi?

Hugh Jackman bir kez daha Wolverine oynayabilir mi?

Disney'in 20th Century Fox'u satın alması sırasında Jackman, The Daily Beast ile yaptığı bir röportajda, başka bir aktörün Wolverine ile ekrandaki mirası sürdürmesi gerektiğini açıkladı. "Bir daha ortaya çıkmayacak kadar iyi bir karakter," dediği ve büyük ihtimalle gelecekte onu oynamak için geri gelmeyeceğini belirtiği bildirildi. Hugh Jackman'ın Wolverine rolünden emekli olmasıyla birlikte Marvel hayranları onun yerini kimin alacağı konusunda spekülasyonlar yapıyor. Birçoğu Jackman'ın son bir kez daha dönmesini umuyor, ancak aktör birçok kez rolü bitirdiğini söyledi.

X-Men hayranları şimdiden Wolverine'in MCU'ya (Marvel Sinematik Evreni) dahil edilmesiyle ilgili bazı spekülasyonlar yapmaya başladılar. Marvel 4.Aşama çoklu evrenle ilgili olduğundan ve birçok sorunlar var olduğundan, bir noktada Marvel karakterlerinin farklı sürümlerinin ortaya çıkması farklı kahramanların katılması hiç de garip olmayacaktır.

Belki de X-Men, bu sinematografik evrene tam olarak gelecekteki bir projede küçük değerli bir taşı korumak için yalnız geliyor olabilir. Ne de olsa Jackman, birçok filmde yalnız kahraman Wolverine'i canlandırmıştı.

Böylece hayranlara kalan tek şey daha fazla haber beklemek ve Wolverine'in sonraki yapımlarda MCU'da (Marvel Sinematik Evreni) gerçekten görünüp görünmeyeceğini bilmek. Bizi izlemeye devam edin.

Yorumlar
JulyDevil
Bi tarafınızdan element uydurmayın hugh Jackman wolverin rolunde oynamıcak Bi daha
Cevapla
talat akhun
Wolverineyi hiç sevmem
Cevapla
wolwerine
Ben de seni sevmiyorum bücür insan
Wolverine
Bende seni hiç sevmiyorum !!
Guncelle
Başlıkta kesin geliyor anlamı taşıyor, haberin içeriğini okuduğumda olasılık içeriyor, böyle yapmayın,
Cevapla
UMUT
Haber okunsun diye yapılıyor böyle
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.