Sosyal Medya

Cem Yılmaz ve Netflix karşı karşıya! Kılıçlar çekildi!

Ünlü komedyen ve oyuncu Cem Yılmaz, resmi Twitter hesabı üzerinden Netflix'i hedef aldı. Netflix de usta oyuncuya cevap verince kılıçlar çekildi!


Bilindiği üzere Cem Yılmaz'ın Karakomik Filmler 2 isimli yapımı Netflix üzerinden yayınlandı ve biz de bunun haberini sizlere duyurduk. Sokağa çıkma yasağının olduğu hafta sonu günlerinde bu gerçekten de harika bir haberdi ve film de zaten kısa süre içerisinde Türkiye'nin en popüleri olmayı başardı. Karakomik Filmler 2, hali hazırda Netflix Türkiye içerikleri arasında birinci sırada yer alıyor. Pek çok kişi filmi keyifle izliyor.

Cem Yılmaz Netflix'i hedef aldı! Twitter'dan bombaladı!

Karakomik Filmler 2 Netflix'te harika giderken filmi yazan, yöneten ve filmde oyunculuk da yapan Cem Yılmaz, Twitter üzerinden bir açıklamada bulundu. Kendine has tarzı ile sitemini dile getiren usta isim, filmin tanıtımının yapılmaması noktasında Netflix'e eleştirilerde bulundu. Yılmaz, "Netflix Türkiye nin haberi yoktur büyük ihtimalle @netflixturkiye tatlım bizim film sizde dün çıkmış olması lazım tweet atma mı dediler yoksa ?" ifadelerini kullandı.

Netflix'in resmi Twitter hesabı ise Cem Yılmaz'a cevap vermeyi ihmal etmedi. Hesap üzerinden yapılan açıklamada iğneleyici bir dil ile "Bu bir KarakomikFilmler2 duyuru tweet'idir." paylaşımı yapıldı. Usta oyuncunun yanıtı ise gecikmedi. Cem Yılmaz attığı tweette ise "Buranın 3.Dünya ülkesi olmadığını elbet öğreneceksin.Şakacı seni." dedi. 

Bu konuda Cem Yılmaz'ın haklı olduğunu söyleyebiliriz. Zira Netflix ne YouTube, ne Instagram ne de Twitter hesabından film hakkında herhangi bir paylaşımda bulunmadı. Bu durumun da Cem Yılmaz gibi ünlü bir ismin zoruna gitmesi gayet normal ve anlaşılabilir. Netflix son olarak Dark dizisinin 3. sezon tanıtımını yapmıştı. Karakomik Filmler 2 ise sadece Haziran ayı içerikleri için paylaşılan listede yer almıştı. 

Yorumlar
Taylan
Cem Yılmaz +1 👍
Cevapla
Rds
Reklamın iyisi kötüsü olmaz. İyi reklam yapmışlar
Cevapla
metin
soytarlıkta devam et netflix onu almasın
Cevapla
Ahmet
Kısacası git kumda oyna demişler
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.