Sosyal Medya

Discord Nitro üyelerine bedava Youtube Premium fırsatı

Özellikle oyuncuların aralarında konuşmak için tercih ettikleri uygulama Discord, Nitro üyelerine bedava Youtube Premium sunacak.

Discord Nitro üyelerine bedava Youtube Premium fırsatı

Oyunseverleri sevindiren çeşitli haberler gelmeye devam ediyor. Epic Games geçtiğimiz dönemde ücretsiz oyun fırsatlarını sunmuştu. Ardından Epic Games ve Discord ortaklığında ücretsiz Nitro hizmetiyle buluşmuştuk. Şimdi ise yeni bir haber daha geldi. Nitro hizmetinden yararlanan kullanıcılar bir başka fırsattan daha yararlanabilecek. Discord, Nitro abonelerine gönderdiği bildirimle üç ay boyunca geçerli ücretsiz YouTube Premium hizmeti sunacağını duyurdu.

Discord uygulaması özellikle oyuncular arasında oldukça popüler. Oyuncular oyun sırasında iletişim kurmak için çoğunlukla Discord'u tercih ediyor. Şirket daha önce Nitro isimli ücretli bir abonelik hizmetini sunmuştu. Bu hizmette kullanıcıya özel rozet ve emojiler gibi özellikler söz konusuydu. Şimdi bu Nitro hizmetine yeni bir kampanya daha eklendi.

Discord Nitro kullanıcılarına ücretsiz Youtube Premium fırsatı

Discord'un Nitro özelliğinde ne yazık ki yerel fiyatlandırma politikası yok. Bu sebeple aslında Türkiye bazında baktığımızda Nitro paket bize daha pahalıya geliyor. Uygulama, kullanıcılarından Nitro paketi için 9,99 dolar talep ediyor. En azından Türkiye için, Youtube Premium'a abone olmak Nitro paketi almaktan daha ucuz diyebiliriz.

Ancak Discord'un yaptığı önceki kampanyayla Nitro paketini ücretsiz bir şekilde aldıysanız dahi ücretsiz Youtube Premium paketinden yararlanabileceksiniz. Eğer Nitro'ya ücretsiz sahip olduysanız Youtube Premium'dan yararlanmak için yapmanız gerekenler şöyle: Kullanıcı ayarlarına girin. Ardından Hediye Envanteri'ni seçin. Burada Youtube Premium (üç aylık) hediyesini göreceksiniz. "Kodu gör" butonuna tıklayıp çıkan kodu kopyalayın. Ardından Youtube'un kod kullanma sayfasına gidip Discord'un size verdiği kodu yapıştırın.

 
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.