Sosyal Medya

Makas atamayan maganda taksiye bodoslama girdi! (video)

Sosyal medyanın bugün ki gündeminde makas atmayı denerken yanındaki araca giren maganda vardı! İşte o görüntüler!

Makas atamayan maganda taksiye bodoslama girdi! (video)

Gün geçmiyor ki sosyal medyada ilginç bir olayla daha karşılaşmayalım. Bugün ki olay ise yok artık dedirtecek türden.

İstanbul'da bir maganda makas atmak için iki otomobilin arasına girdiği sırada panikleyip yan şeritteki aracı biçiyor. Sonrası ise malum.

Sonuç olarak yolunda suçsuz bir şekilde giden bir insanın da durduk yere canı sıkılmış oluyor? Peki sebep ne? Magandanın birinin istemsizce makas atıp şerit değiştirmek istemesi. Dilerseniz kaza anını içeren videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Makas atamayan maganda taksiye bodoslama girdi! (video)

Bu magandaların makas atarken yaptıkları ilk kaza değil. Muhtemelen son da olmayacak. 

Hergün trafikte binlerce, hatta milyonlarca insan trafik karmaşasının içerisine giriyor. Kimi hasta anne babasını bir yere yetiştirmeye çalışırken, kimisi küçük bebeği ya da çocuğuyla trafik keşmekeşine giriyor.

Yolunda gideceğe yere doğru sessiz ve sakin bir şekilde yol alırken, hiç bir suçu olmadığı halde, magandanın biri yüzünden hayatının en büyük şokunu yaşıyor.

Bu tarz kazalarda içinizden iyi oldu diye geçirebilirsiniz. Fakat işin içerisinde hiç suçu olmayan vatandaşlar olmadığını da unutmamak gerekiyor. Trafikte makas atarak ilerlemenin cezası çok da caydırıcı değil. Belli bir miktarda para cezası ile sürücüler magandalıklarına kaldıkları yerden devam edebiliyorlar.

Buna kesinlikle kalıcı bir çözüm üretilmesi  gerekiyor. Peki sizin bu konu hakkındaki görüşleriniz neler? Dilerseniz bizlerle yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Bera
Böylelerine iyi bir dayak atacaksın ki, bir daha masum insanların canıyla oynamaya cesaret edemesinler…
Cevapla
Şenol
Kesinlikle aracı elinden alınıp ömür boyu trafikten men edilmesi gerekiyor. Bir daha asla ehliyeti teslim edilmemeli.
Cevapla
Borem
Uzun zamandır yurt dışında yaşıyorum tabiki çok nadirende olsa trafik magandaları burdada var ama yinede trafikte makas atan kimseyi görmedim yani bu makas işi sanki bize özgü birşey adamlar düğünümüz var diye yolu kapatıp drift yapıyor halay çekiyor silah sıkıyor hangi birini yazayım
Cevapla
Baht
Görünmez kaza “ ök.z”
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.