Sosyal Medya

Netflix'in sevilen dizisi Lucifer'ın son sezon fragmanı yayınlandı

Netflix'in en sevilen dizilerinden Lucifer için son sezon fragmanı geldi. İşte detaylar.

Netflix'in sevilen dizisi Lucifer'ın son sezon fragmanı yayınlandı

Netflix'in yayınlandığı tarih 2016'dan beri çok sevilen dizisi Lucifer, sevenlerine son sezonuyla veda edecek. Beş sezondur yayınlanan ve ciddi bir hayran kitlesine sahip olan dizi için son sezon fragmanı yayınlandı. 

Netflix, bu sene hayranlarına veda edecek olan Lucifer’ın final sezonu için fragmanı yayınladı. Netflix Türkiye tarafından fragman Türkçe altyazı ile de paylaşıldı. Son sezonda kötülüğün efendisi Lucifer, hayranlarını şaşırtacak bazı yeniliklerle geliyor.

Netflix'in sevilen dizisi Lucifer için son sezon fragmanı yayınlandı

Netflix'in en sevilen dizilerinden Lucifer'ın altıncı ve son sezonu için heyecan dorukta diyebliliriz. 

Hiç izlememiş olanlar için dizinin konusu şu şekilde: Cehennemin efendisi olmaktan sıkılan Lucifer (şeytan), Los Angeles'in ihtişamlı ve ışıltılı deliliği uğruna hakimiyet sürdüğü cehennemi terk edip bu şehirde "Lux" adında bir mekan açıyor. Fani bir hayat sürmeye çalışan Lucifer'ı kardeşi Amenadiel (melek) ve babası (tanrı) rahat bırakmıyor.

Lucifer dizisinin altıncı ve son sezonu, 10 Eylül’de Netflix’te izleyici ile buluşacak.  Neil Gaiman, Sam Kieth ve Mike Dringenberg tarafından yaratılan dizi ilk olarak FOX'ta yayınlanacaktı. İptalinin ardından Netflix platformuyla anlaşıldı. Dizi kısa sürede dünya çapında fenomen haline geldi. 

 
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.