OnlyFans modeli Merve Taşkın’dan şok açıklama: Sevgilim çok kıskanç

OnlyFans modelliği yaparak paraya para demeyen Merve Taşkın, sosyal medyanın gündemine gelmeye devam ediyor.

OnlyFans modeli Merve Taşkın’dan şok açıklama: Sevgilim çok kıskanç

Müstehcen içeriklerin yer aldığı OnlyFans platformu son dönemlerin en popüler sosyal ağları arasında yer alıyor. Ücretli abonelik sistemi üzerine kurulu olan platformda pek çok ünlü isim de yer alıyor. Müstehcen pozlarını belirli bir abonelik ücreti karşılığında hayranlarına satan bu isimler, resmen paraya para demiyor. Bu platforma Türk modellerin de ilgi göstermesi ise çok uzun zaman almadı. Burada ünlenen isimlerden birisi de Merve Taşkın.

OnlyFans modeli Merve Taşkın’dan şok açıklama: Sevgilim çok kıskanç

Geçtiğimiz günlerde ayda 100 bin dolar kazandığını ve bu paranın kendisine yetmediğini söyleyen Merve Taşkın sosyal medyada tepki toplamıştı. Lüks bir yaşam tarzı olduğunu söyleyen Taşkın, OnlyFans üzerinden kazandığı paranın büyük kısmını seyahatlerine harcadığını ifade etmişti. Instagram hesabı üzerinden gelen “Evinin kirası ne kadar?” sorusunu da yanıtlayan güzel model, “Ev değil yalı. Aylık 275.000 TL.” ifadesini kullanmıştı.

Merve Taşkın’ın son açıklaması da şaşkınlık yarattı. Bir sevgilisi olduğu bilinen Taşkın, “Sevgilim OnlyFans için birlikte çekim yapmayı teklif etti ama ben biraz kıskanç biri olduğum için reddettim.” dedi. Sadece kendisinin değil aslında sevgilisinin de kıskanç biri olduğunu söyleyen Merve Taşkın’ın açıklamaları yine şaşkınlık yarattı.