Teknoloji TV

Dört ürünün bulunduğu kutuyu açtık!

Teknolojioku test merkezine gönderilen 4 farklı ürünü kutusundan çıkardık. Ürünlerin genel özelliklerini de anlattık.

Dört ürünün bulunduğu kutuyu açtık!

Bugüne kadar genelde ürünleri tek tek kutudan çıkarırken bu videomuzda dört farklı ürünü büyük bir kutudan çıkarıyoruz. Bu videomuzda Segment Bilgisayar'ın bize gönderdiği 4 farklı ürünü kutudan çıkarıyoruz.

Dört ürünün bulunduğu kutuyu açtık!

Önümüzdeki günlerde incelemelerini YouTube kanalımızda görebileceğiniz bu ürünlerden biri oyuncu kulaklığı, ikisi akıllı priz ve biri de MESH sistemi olarak karşımıza çıkıyor. Bu 4 farklı ürünle ilgili olarak sorularınızı yorum olarak bize iletin inceleme videolarında bu soruların yanıtlarını verelim.

Önümüzdeki günlerde test edeceğimiz ürünlerin her biri için ayrı bir video çekeceğimizi belirtelim. 

Yeni videomuz ile ilgili sorularınızı bu sayfanın altında yer alan yorumlar bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz. Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Desteğiniz bizim için önemli ve bu tarz destekler  size daha fazla içerik üretmek için bize motivasyon sağlıyor.  

Yorumlar
Fatih
Xiami not 9 kullanıyorum ekran kaydet özelliği çalışmıyor, izlediğim videoları ekran kaydet özelliği bastığım zaman hızlı formatta kaydet diyor hemde berbat şekilde.Bide bazı programların güncellemeler olmuyor.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.