Teknoloji TV
PlayStation 1 efsanesi geri döndü! Crash On The Run inceledik

PlayStation 1 efsanesi geri döndü! Crash On The Run inceledik

PlayStation 1 ile tanıdığımız Crash Bandicoot oyunu mobil platformlara geldi. İşte bizi geçmişe götüren oyunun incelemesi!


1996 yılında PlayStation 1 ile hayatımıza giren efsane Crash Bandicoot oyunu hatırlarsınız. O zamanların efsanesi oyun, yıllarca sevildi ve konuşulmaya devam etti. Yıllar sonra Android ve iOS platformu için yeniden tasarlanan Crash On The Run oyununu sizler için inceledik ve eskileri yad ettik.

PlayStation 1 efsanesi geri döndü! Crash On The Run inceledik

1996 yılından bu yana söz konusu oyun oldukça ilgi görmüştü. Hatta PlayStation 4'de Remastered versiyonu ile tekrardan karşımıza çıkmıştı. Serinin yenilenmiş oyununda, geliştirilmiş grafikler ve yenilenmiş oyun deneyimi sunulmaktaydı. Kullanıcılar, yeni oyun PlayStation 4 versiyonuna da oldukça ilgi gösterdi. Özellikle Y kuşağının gençlik yıllarında konsol oyunlar ile tanıştığı yıllarda, uzun süre sonra yıllar boyunca oynadığı oyunun yenilenmiş versiyonunu görmek oldukça mutlu etti.

Bu yıl ise Crash Bandicoot oyununu mobil platformlarda da görme şansını yakaladık. Geçtiğimiz aylarda piyasaya sürülen Crash Bandicoot oyununun Android ve IOS platformu için yenilenmiş versiyonu Crash On The Run adı ile karşımıza çıktı.

Oyunu genel olarak incelediğimizde 1996 yılında PlayStation 1 ile çıkan Crash Bandicoot ile tıpatıp aynı olmadığını belirtelim. Fakat bu oyun iye büyüyen bir nesil tarafından oldukça sevilecektir. Çünkü Crash On The Run'ı, bir nebze olsun eskileri hatırlatan bir oyun olarak gösterebiliriz. 

Yeni videomuz ile ilgili sorularınızı bu sayfanın altında yer alan yorumlar bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz. Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Desteğiniz bizim için önemli ve bu tarz destekler  size daha fazla içerik üretmek için bize motivasyon sağlıyor.  

Eğer siz de bu efsane oyunu oynamak, anılarda kaybolmak istiyorsanız aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz

Crash On The Run Android indir
Crash On The Run  IOS indir

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.