Teknoloji TV

Geleceğin teknolojileri fuarında ikinci gün! MWC 2022

Dünyanın en büyük mobil teknolojiler fuarı MWC'de ikinci günde de fuardaki gezimiz devam ediyor.

Geleceğin teknolojileri fuarında ikinci gün! MWC 2022

Barselona'da düzenlenen MWC fuarının ikinci gününde de standları ziyaret ettik ve gözümüze takılan teknolojileri sizler için bir araya getirdik. Son iki yıldır pandemi yüzünden fiziksel olarak gerçekleşemeyen fuar bu yıl geniş bir katılımcı ve ziyaretçi kitlesiyle kapılarını açtı. 

Pandeminin hafiflemesiyle beraber fiziksel olarak yapılan fuarda markaların daha önce tanıttığı ürünler görücüye çıktı. Özellikle 5G teknolojilerinin ön plana çıktığı fuarda baz istasyonundan altyapıya kadar birçok marka ürün ve çözümlerini tanıttı. Türk firmalarının da ilgi gösterdiği etkinlikte Türkiye'de faaliyetleri bulunan ZTE ve Huawei gibi markalar da yer aldı.   

Fuarında ikinci günüde genel bir fuar gezisi yaptık. Xiaomi standına gittik ve CyberDog isimli robot köpek ile şeffaf televizyona baktık. Ayrıca Oppo standındaki en yeni cep telefonlarını ve 240 Watt hızlı şarj teknolojisini deneyimledik. Ayrıca Oppo'nun akıllı gözlüklerini de yine fuarda gördük.

Teknolojioku YouTube kanalımızda yayınlanan MCW 2022 videomuzu aşağıda izleyebilirsiniz:


Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Desteğiniz bizim için önemli ve bu tarz destekler size daha fazla içerik üretmek için bize motivasyon sağlıyor.  

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.