Teknoloji TV

Sonunda! Akıllı telefon ve bilgisayar fiyatları düşüyor!

Yaklaşık olarak 1 yıldır sürekli artış trendinde olan akıllı telefon ve bilgisayar fiyatları sonunda düşüşe geçiyor. Peki ama nasıl? İşte detaylar.

Sonunda! Akıllı telefon ve bilgisayar fiyatları düşüyor!

Malum yaklaşık olarak 1 senedir teknoloji sektöründeki ürünlerin fiyatında düzenli bir artış söz konusu. Sadece akıllı telefon ya da bilgisayar değil. Teknoloji sektöründeki pek çok ürünün fiyatı 1 Mart'tan bu yana aşırı derecede arttı.

Peki Mart ayında ne oldu da birden teknoloji sektöründeki ürünlerin fiyatı tavan yaptı. Aslında 2020 pek çok açıdan insanlık için zorlu bir yıl oldu. Pandeminin yol açtığı ekonomik bunalım, tüm dünyada hissedildi.

Şimdi gelelim günümüze. Yaptığımız araştırmalara göre akıllı telefon fiyatları önümüzdeki süreç içerisinde düşüş eğilimine girecek. Hem de sadece akıllı telefonlar da değil. Dizüstü bilgisayarlardan tutun da pek çok ekipmana kadar uzun bir indirim yelpazesi bizleri bekliyor olacak.

Sonunda! Akıllı telefon ve bilgisayar fiyatları düşüyor!

Dilerseniz bu konu için hazırladığımız özel videoya aşağıdan göz atabilirsiniz. Şimdiden iyi seyirler dileriz.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Gerçekten telefon ve PC fiyatları önümüzdeki 5 aylık süreçte düşüş gösterebilir mi?

Sonuçta ortada yapılmış olan araştırmalar, tahminler söz konusu. Üstelik bu araştırma ve tahminlerin kaynağı da ABD, Almanya, İngiltere gibi dünya ekonomisine yön veren ülkeler.

Ayrıca pek çok saygın kuruluşun da aynı fikir çatısı altında birleştiğini de vurgulamamız gerekiyor.

Tüm bu unsurlar doğrultusunda düşündüğümüzde ortaya teknoloji sektöründeki fiyatların düşebileceği olasılığı çıkmıyor mu? Yorum sizin.

Yorumlar
Bahadir Ömer Hamamcioglu 1967
Mali durumu iyi olmayanlara göre PC ler piyasaya sürülse ne iyi olurdu. Mali durumu nu belgeleyene o tip ucuz PC satilsaydi.
Cevapla
Bahadir Ömer Hamamcioglu 53
Yeni PC ler dizüstü veya masaüstü toplama veya marka PC lerin fiyatı. Yenisi en az 6000 TL freedos veya linux işletim sistemiyle. Windows On olunca biraz daha pahalı oluyor. İkinci el dizüstü veya masaüstü bilgisayarlarin fiyatları da 6000 TL bin yarısı oluyor yani 3000 TL den başlıyor ufak tefek eksiklikler e ve arizasina göre fiyat daha da düşüyor 2000- 1500 TL ye. Yenilerin fiyatları 3000-4000 TL ye düşerse çok iyi olacak. durumu iyi olmayan 1500 TL ve altını tercih ediyor.
Cevapla
Ahmet
Fiyatlar düşecek tabi 5g geliyor eski stok erimeli 😁
Cevapla
Ferhat zengin
Redmi not 8 pro fiyat düşüş istiyorum
Cevapla
Cmkrkmz
Özellikle 128 GB
Uğur kaşlı YT
Knk NOTE 9 pro daha iyi
Umut
Üfürükten tayyare selam söyle o yare
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.