Yazılım

Çinli üretici Android 11 sonrası için beklenen açıklamayı yaptı

OnePlus Nord N10 5G ve N100 hakkında kullanıcıları üzebilecek yeni güncelleme haberleri var. İşte detaylar!

Çinli üretici Android 11 sonrası için beklenen açıklamayı yaptı

Yeni OnePlus Nord telefonları, N10 5G ve N100, şirket tarafından üretilen bütçe dostu ve düşük seviyede telefonlar. Kötü telefonlar oldukları söylenemez, ancak OnePlus'ın son birkaç yıldır piyasaya sürdüğü göze çarpan cihazlar değiller. Bu cihazlar hakkındaki en son gelişme ise, OnePlus'ın Android Central'a N10 ve N100'ün yalnızca Android 11'e kadar yükseltileceğini onaylaması.

OnePlus Nord kullanıcıları için üzücü haber!

Bu iki telefon, kutudan çıkar çıkmaz Android 10 ile birlikte geliyor; bu nedenle, OnePlus'ın eninde sonunda Android 11 güncellemesi ile karşımıza çıkacağını varsaymıştık. Fakat OnePlus'ın Android Central'a sunduğu bir açıklamaya göre, şirket, yalnızca tek bir büyük Android güncellemesi sunacağını onayladı.

Şirket açıklamasında, Nord N10 5G ve N100'ün bir adet büyük Android güncellemesi ve toplam iki yıl güvenlik güncellemesi alacağını açıkladı. Bu iki cihazın planının uygun fiyatlı telefonlarla kıyaslandığında standartlara uygun olduğunu belirtti. Ek olarak da kullanıcılarının geri bildirimlerini dinlemeye ve tüm OnePlus cihazları için kullanıcı deneyimini iyileştirmenin yollarını arayacaklarını da ekledi.

Yeni OnePlus Nord N10 5G, kutudan çıkar çıkmaz Android 10 ile geliyor 

OnePlus markasını ve Oxygen OS'yi kaldırırsak OnePlus Nord N10 5G ve N100 isimli iki telefon oldukça genel özelliklere sahipler. Şirketin bu gibi telefonun ömrünü azaltabilecek haberleri ile birlikte, OnePlus hayranlarının başka seçenekler araması da oldukça olası.

Yorumlar
X Artık Biliniyor
Ben çok zenginim bazen bu hayat çok sıkıyo herşeyi kolay elde edebilmemem gerekiyor bazen mutlu olmak için.
Cevapla
zero
söylemeleri iyi hiç olmazsa almayız ne kadar sevmesemde gördüğüm kadarı ile güncelleme konusunda rakipsiz tek marka iphone...
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.