En inandırıcı iPhone 8 söylentileri

Şimdiye kadar duyduğumuz en inandırıcı Apple iPhone 8 özellik söylentileri. Apple iPhone 8 hangi özelliklere sahip olacak?

Fanatik iPhone taraftarları bile, diğer telefonlarda, özellikle de Samsung'daki AMOLED ekranlarının iPhone'daki LCD ekranlardan daha iyi görünmesini kabul etmek zorundalar.

Eğer söylentiler doğruysa, Apple'ın bir sonraki iPhone'unda bir OLED ekran kullanmayı düşünmesi nedeniyle, iPhone hayranlarının diğer telefon ekranlarına övünme haklarını kullanmalarına artık gerek kalmayacak. Ancak, OLED ucuz olmadığı için iPhone 8 fiyatı cebinizi yakabilir.

OLED ekran şimdiye kadar gelen sızıntı bilgilerden sadece biri ve inandırıcı olan diğer söylenti özellikleri aşağıda ve sonraki sayfalarımızda inceleyebilirsiniz.

1. iPhone 7'nin bir S modeli olacak.

MacRumors tarafından elde edilen bir Barclays raporu, Apple'ın bu modelin geçmişteki her yeni telefon sürümünü takip ettiği S modelini atlayacağını söyledi. Raporda, Apple'ın bunun yerine doğrudan iPhone 7'den iPhone 8'e atlayacağı ve hatta 2017 yılının iPhone'un onuncu yıldönümü olan bu yıl iPhone 10 olacağı iddia edildi.

Ancak, son derece güvenilir kaynaklar olan Apple analisti Ming-Chi Kuo ve Japon Apple blogu Macotakara’ya göre, iPhone 7s, yeni işlemci ve yeni bir kırmızı renk seçeneği güncellemeleri ile bu yıl geliyor.

1489662988_01.jpg

  Yazar: Ayşe Aydoğmuş Teknolojiye dair her şey.

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • En inandırıcı iPhone 8 söylentileri

   4s kasasında çelik kasa olarak yani, güncel işlemcili ve ekran kasa oranı daha yüksek bir iphone gelsin hemen alırım. En güzel kasa 4s kasasıydı bence diğerlerinde kaliteyi düşürdüler biraz

   Misafir 19 Mart 2017 00:32 Pazar (0) (0)
  • En inandırıcı iPhone 8 söylentileri

   Boş işler önce o tipini düzeltsin

   Misafir 16 Mart 2017 16:05 Perşembe (1) (0)