iPhone 8 ertelenebilir

Apple'ın üst düzey iPhone 8'i OLED ve 3D algılama teknolojisi nedeniyle ertelenebilir.

Drexel Hamilton analisti Brian White, yatırımcılara Cuma günü yaptığı açıklamada, neden yeni iPhone'ların en pahalısı olduğu düşünülen Apple'ın 5.8-inçlik iPhone 8'in, Eylül ayında gelmeyeceğine dair bir not gönderdi.

 White, CNBC'ye gönderilen bir notta, "Öncelikle, 3 boyutlu algılama teknolojisi ve OLED ekranların sadece 5.8 inçlik iPhone 8 ile sunulacağına inanıyoruz" dedi. "Ancak, 5.8-inç iPhone'un 3-D algılama teknolojisinin zorlukları nedeniyle birkaç hafta erteleneceğini, yine de Aralık tatili için zamanında piyasada olacağını" söyledi.

 1491683530_black-and-red-iphone-7.jpg

Apple'ın iPhone'unun, yeni eklenmiş gerçeklik teknolojisinden yararlanmak için 3 boyutlu sensörleri kullanması bekleniyor. Apple'ın tedarik zincirinden bu hafta başlarında benzer bir rapor geldi ve White'ın notunda olduğu gibi iPhone 8'in benzer nedenlerle erteleneceğini iddia etmişti.

  Yazar: Ayşe Aydoğmuş Teknolojiye dair her şey.

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • iPhone 8 ertelenebilir

   Ertelenmesi inanninki kimsenin umrunda degil son iki versiyonda yenilik namina hicbirsey yok. Yeni gelecek olan da aynisi olacak a11 cpu 2x speed vs vs vs.... kaldiki dolar euro cikmis uzaya bi sene marsa varabilir . Cebinde hala para olan kisilerin ceplerin o paralari cikarmlari icin artik yenilik lazim

   Misafir 11 Nisan 2017 23:25 Salı (0) (0)
  • iPhone 8 ertelenebilir

   ev almak varken neden iphone?..

   Misafir 09 Nisan 2017 13:47 Pazar (2) (0)