Samsung Galaxy NotePRO satışa çıkıyor, işte tarihler

Galaxy NotePro'nun satış tarihleri haberimizde

Samsung Galaxy NotePRO Samsung'un yeni tableti olacak ve satışlarının başlamasına çok az kaldı. İlk satışını bugün itibariyle İngiltere'de başlatacak olan Samsung, Amerika satışlarını da 13 Şubat'ta yani sevgililer gününden bir gün önce satışa sunmayı planlıyor.

 

Buradaki amacın satış stratejisi olabileceği düşünülüyor ve bunun yanı sıra tabletin fiyatının da ucuz olmayacağı belirtiliyor. Tabletin her ne kadar henüz satışlardan önce fiyatı belli olmasa da 850$ gibi bir rakam piyasada dolaşıyor. 850$ 64GB ve sadece Wifi bulunduran modeli için geçerli olacak. 4G modelinde fiyat 100$ kadar daha artacak. Bu 100$'ın Türkiye'deki yansıması en az 500 lira olabiliyor ancak tabletin satışları başlamadan kesin bir şey söylemek mümkün değil.

 1391473921_samsung-galaxy-notepro-us-launch-february-price-2-1.jpg

Ocak ayında satışa sunulan Galaxy TabPRO Serisinin ardından Android 4.4 KitKat ile çalışan NotePRO tabletlerde sıkça görmediğimiz Android güncellemesini almış olarak geliyor. Bu da NotePRO'nun avantajı olacak. Bunun yanı sıra 12.2 inçSuper Clear LCD ekranı 2560x1600 ekran çözünürlüğü sunuyor.

 

Exynos 5 Octa 5420 işlemci, 1.9 GHz Cortex-A15 işlemci ve 4 adet 1.3GHz Cortex A7 işlemci kombinasyonuyla geliyor. Teknik özellikleri oldukça etkileyici olan bu tabletle Samsung artık iPad ile arasındaki rekabete sıkı bir fark atmayı amaçlıyor. PRO serilerinde genel olarak tabletleri gelişmiş özellikleriyle görüyoruz. Son olarak da 3GB RAM, S Pen ve 8MP arka kameraya sahip olacak. LTE versiyonunun da farklı bir fiyatla satışa sunulması bekleniyor.

  Yazar: Edagül ERTEN

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • Samsung Galaxy NotePRO satışa çıkıyor, işte tarihler

   Yok abi bu iş kabak tadı verdi. Hem üst model çıkarıyorum de fiyata bindir hemde 4g için 100 dolar iste,cep telefonunda ne kadar rem varsa aynısını bunada koy... Üst model çıkarıyorsan birazda fedakar ol be kardeşim! Sen buna yüksek meblaglar ödeyeceksin,remi de 1gb yüksek olsun de,4g farkı için cüzii bir miktar iste. Az bişeyde müşterine farklı olduğunu hissettir,özel olduğunu hissettir,değer verdiğini hissettir! Müşteriyi para veren bankamatik gibi görürde habire daha fazla daha fazla dersen çok kötü çakılırsın! Ekranı az büyük yapmakla PRO filan olunmaz

   Misafir 05 Şubat 2014 00:52 Çarşamba (1) (0)
  • Samsung Galaxy NotePRO satışa çıkıyor, işte tarihler

   virüs girmiş gibi donup kasan telefona kim para verir.

   Misafir 04 Şubat 2014 16:26 Salı (0) (0)
  • Samsung Galaxy NotePRO satışa çıkıyor, işte tarihler

   Çıkmasın aman çokmu lazım kopyacı samsam.

   Misafir 04 Şubat 2014 11:50 Salı (0) (0)