Donanım

Google Glass'ı Facebook'un kurucusu da denedi

En teknolojik gözlüğü Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg'de denedi.

Google Glass'ı Facebook'un kurucusu da denedi

Google Glass gözlük, sunduğu teknolojik altyapı sayesinde üstün kullanıcı deneyimi yaşatıyor.  Bu teknoloji hiç şüphesiz günümüz standartlarına göre ortalamanın üzerinde bir cihaz. Geçtiğimiz günlerde Google tarafından yayınlanan video ile gözlüğün arayüzü ve işlevselliği tanıtıldı. Google Glass harika teknolojisiyle beklenildiği gibi oldukça büyük yankı uyandırdı. Bu teknoloji o kadar insanları etkiliyor ki Facebook'un kurucusu ve CEO'su Mark Zuckerberg'in ilgisini çekti.

Yeni gelen haberlere göre Çarşamba günü düzenlenen etkinlikte Facebook kurucusu Zuckerberg, Google kurucularından Sergey Brin'le karşılaşır ve gözlüğü denemek istediğini belirterek Brin'in den gözlüğü alarak dener.

1361740113_mark-zuckerberg-glass.jpg

Ayrıca genç CEO Zuckerberg, Sergey Brin'e gözlük hakkında bilgi edinmek için sorular sordu. İncelemenin ardından Mark Zuckerberg Google Glass için üç kişilik ekiple uygulama geliştirmeye başladıklarını belirtti.

Yorumlar
dasfidanya
Zuckerberg homoya benzemis
Cevapla
Misafir
Bu nasıl gözlük takmak ya, Matrix'teki Noe böyle takardı, tamamen photoshop bu.
Cevapla
hafız
Noe ne la neo olmasın o
Cevapla
Teknolojioku mukemmelsin yalcin cakirin adam yaslandirmasindan sonraki en buyuk adayimsin.Bu nasil bir istir arkadas.facia :-)
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.