Donanım

iPhone 5'in kamerası bu kılıf ile KAMERA olacak! 'CamHoodie'

Bu kılıf iPhone 5'e ilaç gibi gelecek!

iPhone 5'in kamerası bu kılıf ile KAMERA olacak! 'CamHoodie'

Bildiğiniz üzere iPhone 5 büyük beklentilerle gelmesi bekleniyorken, tam bir hayal kırıklığı ile karşılamıştı. Tam bir donanım karmaşası yaşadığımız yeni telefonda bir çok boy göstermişti. Bunlardan en önemlisi de Kamera sorunu olarak gözüküyor.

Yeni telefonda ışıklı ortamlarda çekilen fotoğraflarda pembeleşme olduğu biliniyordu. CamHoodie adını verdiğimiz bir kılıf ve üretici firması bu sorunu yeni kılıflarıyla tamamen ortadan kaldırabileceklerini iddia etti.

1349948464_dada1349943325.jpg
iPhone 5'in satışları Apple'ın istediği seviyede gitse de firmanın başı yeni telefonluyla dertten kurtulmak bilmiyor, çünkü sorunlar arttıkça artıyor. iPhone 5'in kamerasının etrafındaki kristal yapıdan kaynaklandığı ileri sürülen bu sorun için üretilen kılıf bütün sorunu çözecek deniliyor, hatta bu konuyla ilgili ilk test görüntüsü internete sızdırıldı bile. Kısa süre içerisinde satışa çıkması beklenen bu aksesuarın binlerce kişi tarafından satın alınması bekleniyor.

İşte o şeffaf kılıftan bir görünüm;
1349948923_screenshot2012-10-10at4.12.25pm.png


Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.