Güncel

Kadir Has Üniversitesi'nden E-Girişimcilik - E-Ticaret Eğitimi!

10 Mart'tan itibaren Kadir Has Üniversitesinde E-Girişimcilik ve E-Ticaret eğitimi başlıyor.

Kadir Has Üniversitesi'nden E-Girişimcilik -  E-Ticaret Eğitimi!

Kadir Has Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi ve Smart Solutions İnsan Kaynakları şirketi işbirliğiyle Türkiye’nin en kapsamlı e-girişimcilik ve e-ticaret sertifika programı gerçekleşiyor.

1331258085_456.png

Bütün veriler Türkiye’de e-ticaret hacminin katlanarak büyüdüğünü işaret ediyor. 2010 yılında, ülkemizde 2009 yılına göre %48 artış göstererek 15,2 milyar TL seviyesine ulaşan e-ticaret, 2011 yılının ilk altı ayında geçen seneye göre %50 artış göstererek 10,4 milyar TL seviyesinde gerçekleşti.

1331257737_123.png

En yenilikçi, finansal anlamda cazip girişimler bu alanda gerçekleşiyor. Diğer bir deyişle, yeni neslin parlayan girişimcilik alanı e-ticaret...

Eğitime katılım ücreti ne kadar?

-2.400 TL + KDV (%8)
-Öğrencilere % 50 Kadir Has Bursu
-Genç girişimcilere %25 Kadir Has Bursu
-Arkadaşıyla gelenlere %25 Kadir Has Bursu
-Kredi kartlarına 12 aya kadar taksit imkânı

Eğitim Tarihi ne zaman?

10 Mart – 26 Mayıs 2012 arasında sürecek olan program her Cumartesi, saat 10:00 – 17:00 arası toplamda 72 saat olacaktır. 72 saatlik eğitim programında Aslı Gökdere, Çağlar Erol, Ersan Özer gibi internet girişimcisi ve e-ticaret sektöründe çalışan önemli uzmanlar yer alıyor.

1331258233_ekran-alintisi.png

E-girişimcilik Sertifika Programı internet üzerinden bir iş kurmak, e-ticaret alanında yöneticilik yapmak veya mevcut işini internet ortamına aktararak büyütmek isteyen tüm girişimci adaylarının hayallerini gerçeğe dönüştürmesi için kapıyı aralıyor…

1331257613_eticaret1.jpg

KİMLER KATILMALI

Programa, dünyanın en hızlı büyüyen sektörü olan e-ticaret alanında yöneticilik yapmak isteyen, mevcut işini internet ortamına taşımayı planlayan veya kendi e-ticaret işini kurmak isteyen herkes katılmalı.


PROGRAM KAPSAMI

E-girişimcilik sertifika programı e-ticaret yapmak isteyen girişimciler için geliştirilmiş bir programdır. Program kapsamında, bir yandan temel e-girişimcilik eğitimi verilirken öte yandan da internet ekosistemi göz önüne alınarak bir e-girişimcinin bilmesi gereken tüm konular işlenecektir. Program bittiğinde girişimci adayları, e-ticaret yapmak için gereken tüm temel bilgi ve donanıma sahip olacaklardır.

Program süresince, ülkemizin en başarılı e-girişimcileri program konukları olacak, Türkiye’nin e-ticaret birikimi ve yaşanmış başarı hikâyeleri bizzat bu işleri yönetmiş e-girişimciler ve profesyoneller tarafından aktarılacaktır. Katılımcılar ayrıca ticari amaçlı bir web sitesi kurarken dikkat edilmesi gereken püf noktaları kapsamlı bir şekilde öğrenerek rakiplerinin önüne geçecek, e-dış ticaret ve hukuki konular hakkında da temel bilgilere sahip olacaklardır.

Program sonunda her bir katılımcı iş planını hazırlamış, e-girişimciliğe adım atmaya hazır bir konuma gelecektir.

Program toplam 72 saat olup, Cumartesi günleri altışar saatten toplam 12 hafta sürecektir.

Kadir Has Üniversitesi Eğitim E-Ticaret ve E-Girişimcilik  programı hakkında detay ve kayıt sayfasına gitmek için tıklayın.!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.