Güncel

Samsung'tan Apple'a hakaret gibi kampanya!

Samsung'tan iPhone kampanyası!


Samsung ile Apple arasındaki patent davalarını bilmeyen yoktur. Son olarak geçtiğimiz haftalarda ABD'de Samsung, Apple ile arasında geçen davada büyük yenilgiye uğramıştı. Samsung bu yenilginin ardından ilginç bir kampanya başlattı.

Samsung'un son akıllı telefonları Galaxy S3 ve Galaxy Note 2 modellerini satın alan kullanıcılarına özel kampanyaya göre, eski cihazlarını yükselterek tablet sahibi olmak isteyen kullanıcılar ellerinde bulunan cihazı iade ederek ücretsiz olarak Galaxy Tab 2′nin sahibi olacaklar.

1347188683_903145320samsung-galaxy-tab.jpg

Değiştirdiğiniz cihaza göre hangi Samsung'a sahip olacağınız belli olacak. Eğer bir Samsung Galaxy S II veya iPhone 4 sahibi iseniz bu cihazı vererek bir Galaxy Tab 2 7.0′ı ücretsiz olarak sizin oluyor. iPhone 4S'inizi ise Galaxy Tab 2 7.0 veya Tab 2 10.1 değiştirebiliyorsunuz. Samsung şimdilik kampanyada bu cihazlara yer vermiş. Ancak ilerleyen Samsung yeni seçenekler ekleyeceğini açıkladı.

Şimdilik İngiltere'de gerçekleşen kampanyada, telefonunuzun çalışır durumda olması ve en az 16 yaşında olmanız yeterli oluyor. Kampanya 10 Eylül'de sona erecek.

Yorumlar
azerbeycanda olsa guzel olurdu
Cevapla
Misafir
samsung verip appl alamayizmi benim s2 en az 10 iphone eder ustu kalsin
Cevapla
Misafir
Pek ilgi göreceğini düşünmüyorum.
Cevapla
wm9
Tokat gibi olabilir ama etkilemez Apple'ı sarsmaz.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.