Mobil

Galaxy S4 kablosuz baskı imkânı sunacak

HP ile yapılan ortaklık neticesinde telefon birçok uyumlu yazıcı ile baskı yeteneğine kavuşacak.

Galaxy S4 kablosuz baskı imkânı sunacak

Kısa süre önce kullanıcıların beğenisine sunulan Samsung Galaxy S4, donanım özelliklerinin yanı sıra bulundurduğu yazılım desteği ile olumlu geri dönüşler aldı. Samsung, lansman sonrası gelen sorular ışığında Galaxy S4’te yer alan yazılım desteğinin tümü Galaxy S III ve Galaxy Note’ye de güncelleme kapsamında verileceğini belirtti. Söz konusu bu iki telefona gelecek desteklerden biri de kablosuz baskı imkânı olacak. Zira Samsung ve HP bu noktada anlaşma yoluna gitti.
1363585024_photosmartc4280enucuzhpyazicihpphotosmartc4280191.jpg

Önümüzdeki süreçte Galaxy S4’e sunulacak bir güncelleme ile telefon, uyumlu yazıcılarla kablosuz ağ üzerinden çıktı almayı sağlayabilecek. Çıktı öncesi telefondan çift taraflı, renk ve yön gibi bir dizi ayarlamalarda yapılabilecek. Rehberden tutun da almış olduğunuz notlar, eposta ve oluşturduğunuz çizimlerin tümünü basit birkaç işlemle çıkarabililecek.

Sunulacak destekle telefonun destekleyeceği modeller ise HP Deskjet, HP Photosmart, HP Officejet, HP Officejet Pro, HP LaserJet Pro, HP Color LaserJet Pro, HP LaserJet Enterprise ve HP Color LaserJet olacak.

Yorumlar
zuhahaha
ulan note 2 iphone ve ipad den kablosuz olarak çıktı alıyorum. Kullandığım yazıcı hp lazerjet p1102w.....Bunun neresi yeni ?
Cevapla
Androidli ve ioslu bütün telefonlarda var. Nesi yeni bunun?
Cevapla
uğur
galaxy note 2 alarak iyi bir seçim yaptığımı düşünüyorum, her işimi fazlasıyla görüyor
Cevapla
sinan
Su an kullanilan butun android telefonlarda ve iphone larda zaten kablosuz yazici ile baski alınabiliyor. Ben samsung wifi lazer yazici ve note 2 ile uzun zamandir kablo kullanmadan telefondan her turlu ciktiyi alabiliyorum.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.