HTC U 11'in özelliklerini gösteren iki reklam yayınlandı

HTC U 11''in yeni yayınlanan reklam filmleri telefonun bazı özelliklerini gösteriyor.

HTC, kısa süre önce tanıtılan HTC u 11’in bazı özelliklerini gösteren YouTube'da iki yeni video tanıtımı yayınladı. Her iki video da, şirketin geçmişteki tanıtım çabalarına göre önemli bir gelişme olarak görülüyor. Çünkü şirket kötü reklam filmi yayınlamak ile popüler.

 "Parlak anlarınızı yakalamak için sıkmak" başlıklı bir video, Edge Sense'in kamerasını sıkarak nasıl etkinleştirebileceğinizi gösteriyor. Ve IP67 sertifikasyon derecesi ile havuza atlayabilir ve eylemi kaydedebilirsiniz. Videodaki küçük not, telefonun 1 metreden (3.3 feet) derinliğe kadar batırılmış olmasına rağmen, su hasarının garantinin kapsamına girmediğini söylüyor. Bu, Apple, LG ve Samsung gibi diğer üreticilerin IP67 ve IP68 dereceli telefonları için de geçerlidir.

 İkinci video, "Duyuluyor", HTC U11'deki bazı ses özelliklerine odaklanıyor. Örneğin, USonic kulaklıklarla, ses özellikle kulağınıza göre "ayarlanır". Aktif Gürültü Önleme özelliğiyle dış sesler kulaklıkların ses çıkışını etkilemez. Ve Akustik Yakınlaştırma ile videodaki bir konuyu yaklaştırırken, o konuyla ilgili ses seviyesi artar.

Aşağıda yayınlanan videoları izleyebilirsiniz.

  Yazar: Ayşe Aydoğmuş Teknolojiye dair her şey.

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • HTC U 11'in özelliklerini gösteren iki reklam yayınlandı

   sanırım işinize gelmeyen mesaj ve yorumları yayınlamıyorsunuz ! :) CemaziyeLahir

   Misafir 05 Haziran 2017 11:46 Pazartesi (0) (0)
  • HTC U 11'in özelliklerini gösteren iki reklam yayınlandı

   çirkiinliğini göstrmeyen birşeyler de yapsalar. sen en iyi özelliğin çift sana bakan hoparlörü kaldır metal kasayı kaldır sonra beni alın de

   Misafir 05 Haziran 2017 05:59 Pazartesi (0) (0)
  • HTC U 11'in özelliklerini gösteren iki reklam yayınlandı

   Bu reklam filmleri etkinlik günü aynı anda yayınlandı zaten yani yeni değiller 16 mayısta tanıtılan ve üzerinden 21 güne yani 1 aya yakın zaman geçmiş reklam filmleri yeni değiller. Biraz daha güncel ve yakından takip etmeniz faydalı olur gelişmeleri. Saygılar CemaziyeLahir...

   Misafir 05 Haziran 2017 03:49 Pazartesi (0) (0)