Karşınızda tüm hatlarıyla Galaxy Z Fold 4!

Samsung, yeni nesil katlanabilir akıllı telefon modellerini resmen tanıtmak için artık gün sayarken, Galaxy Z Fold 4 modelinin resmi basın görsellerinin sızdırılması sürprizi bozmuş olabilir.

Karşınızda tüm hatlarıyla Galaxy Z Fold 4!

Akıllı telefon dünyasının en büyük isimlerinden biri olan Samsung, gelecek ay yeni katlanabilir akıllı telefon modellerini resmen tanıtacak. Bugüne kadar sızdırılan bilgilere göre 10 Ağustos tarihinde tanıtılacak olan telefonlardan Galaxy Z Flip 4’ün resmi basın görselleri geçtiğimiz gün ünlü duyum hesabı @evleaks tarafından paylaşılmıştı. Samsung’un büyük modeli Galaxy Z Fold 4’ün resmi basın görselleri ise bugün itibariyle başka bir duyum hesabı tarafından sızdırıldı.

Yeni görsellere baktığımız zaman, Galaxy Z Fold 4’ün selefinden tasarımsal açıdan çok da farkının bulunmadığını söyleyebiliriz. Ancak bugüne kadar paylaşılan bilgilerde telefonun daha ince ve kompakt bir yapıya sahip olacağı iddia ediliyordu.

Karşınızda tüm hatlarıyla Galaxy Z Fold 4! - Resim : 1

Karşınızda Galaxy Z Fold 4!

Her ne kadar sadece görsel üzerinden bunu anlamak zor olsa da, paylaşılan fotoğraflardan iddiaların doğru olma ihtimalinin yüksek olduğunu söyleyebiliriz.

Bununla birlikte son sızıntının bize gösterdiği en net şey, Galaxy Z Fold 4’ün en az 3 farklı renk seçeneğiyle geleceği ve bu renklerin de siyah, mavi ve bej olacağı. Görseli bir kenara bırakırsak, bugüne kadarki sızıntılardan yeni katlanabilir akıllı telefonun gücünü Snapdragon 8+ Gen 1’den alacağını, dış ekran boyutunun 7,6 inç, iç ekran boyutunun ise 6,2 inç olacağını ve katlanma izinin selefine göre biraz daha az belirgin olacağını söyleyebiliriz.