Sosyal Medya

Britney Spears yine çırılçıplak fotoğraflarını paylaştı! Kocası isyan etti!

Ünlü şarkıcı Britney Spears, sansasyon yaratan Instagram pozlarına devam ediyor. Spears bir kez daha çırılçıplak fotoğraflarını paylaştı ve sosyal medyanın gündemine oturdu.

Britney Spears yine çırılçıplak fotoğraflarını paylaştı! Kocası isyan etti!

Ünlü isimler zaman zaman yürek hoplatan fotoğraflar paylaşıyor. Özellikle Instagram üzerinden paylaşılan bu tarz fotoğraflara alışkınız. Ancak Britney Spears, biraz sınırları zorluyor. Düzenli olarak çıplak fotoğraflarını paylaşan ünlü şarkıcının sırf bu yüzden çocukları ile arası bozulmuştu. Görünüşe göre Britney Spears’ın en büyük destekçisi olan eşi de artık kendisine olan desteğini çekmiş durumda.

Britney Spears yine çırılçıplak fotoğraflarını paylaştı! Kocası isyan etti!

Instagram’da 41.6 milyon takipçisi olduğu görünen 41 yaşındaki şarkıcı, vermiş olduğu birbirinden seksi pozlarla deyim yerindeyse yürek hoplatıyor. Sosyal medyada zaman zaman etmiş olduğu enteresan dansları da paylaşan Spears, son olarak paylaşmış olduğu banyo pozları ile gündeme geldi. Yine oldukça fit olduğu gözlemlenen şarkıcı, Instagram yasaklarına takılmamak için meme uçlarını çiçek emojisi ile kapatmayı da ihmal etmedi.

Öte yandan çocukları ile arası açık olduğu bilinen Spears’a eşi de bayrak açmış durumda. Konu hakkında yorum yapan şarkıcının eşi Sam Ashgari;  "Böyle şeyler yayınladığı için dünyada zorbalığa uğrayan tek kişi. Şahsen bunları hiç yayınlamamasını tercih ederim, ama ben kimim ki mikroskop altına alınmış ve tüm hayatı boyunca kontrol edilmiş birini kontrol ediyorum." ifadelerini kullandı.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.