Sosyal Medya

İnstagram Herkese Kapalı Hesapları Açma

İnstagramda profili takip edilmeyen kişilere kapalı bir hesabı görüntülemek istiyorsanız tek yolu hesabı takip etmek değildir. Gizlilik içerisinde güvenlikle hesabı açabileceğiniz yöntem yazımızda.

İnstagram Herkese Kapalı Hesapları Açma

İnstagramda Kapalı Hesabı Görme

İnstagram uygulaması üzerinden takip etmediğiniz ancak paylaşımlarını görmek istediğiniz hesaplar olabilir. İnstagramda gizli profilleri görüntüleme işlemini ücretsiz olarak alabileceğiniz 3. Şahıs uygulaması olan Stalk.to üzerinden hesabın görüntülenip görüntülenmediğini kontrol edebilirsiniz.

İnstagram hesabınız üzerinden takip etmediğiniz profilleri de görüntüleyebilirsiniz. Üstelik bu işlem için hesabınızın güvenliğini de riske atmanız gerekmez. Gizli hesapları görmek için yapmanız gereken ilk şey stalk.to üzerinden hesabınıza giriş yapmanızdır. Giriş yapmanız için web adresi veya mobil giriş üzerinden giriş yaparak deneme hesabı açabilirsiniz. Deneme hesabı açmak ücretsizdir ve her zaman ücretsiz olacaktır.

İnstagram Kapalı Hesaplar Nasıl Görüntülenir?

İnstagram hesabınızın kullanıcı adını yazarak ve şifrenizi yazarak hesaba anında giriş yapabilirsiniz. Giriş yaptığınızda sizden istenecek güvenlik gereği tek bilgi e-posta adresidir. Uygulamaya gizlilik içerisinde üyelik açtığınızda İnstagramda gizli profilleri görüntüleme için dilediğiniz hesabın kullanıcı adını yazarak görüntüleme şansınızı deneyebilirsiniz.

Stalk.to sosyal medya vekil hesap algoritması kullanır. TOR ağına benzer bir alt yapı olurken ayrıca bu algoritma üzerinden hesabınızın gizlilik ve güvenliğini de arttırabilirsiniz. Her kullanıcı için aynı zamanda vekil kullanıcı ağına dahil edilir ve takip etmediğiniz bir profili görüntülemek istediğiniz vekil kullanıcı olarak tanımlanarak bakmak istediğiniz hesap arasında bir bağ kurularak hesabın sizin tarafından görünür olmasını sağlar. Bu sayede gizli İnstagram profilini takip etmeden direk olarak görüntüleyebilirsiniz.

İnstagramda gizli profilleri görüntüleme yapıldığında hesabın takipçilerini, hesabın takip ettiği kişileri, anlık hikayelerini, öne çıkan hikayelerini, gönderilerini, gönderilerine yapılan yorumları ve beğenileri inceleyebilirsiniz.

İnstagram Gizli Hesapları İnceleme

İnstagramda gizli profilleri görüntüleme yaparken bilgilerinizin tamamı gizlilik içerisinde tutulur. Yüksek düzey şifreleme için tüm işlemler SSL sertifikası gereği kullanıcıların tüm bilgileri depolanmaz ve kullanılmaz. Böylece bilgileriniz kötü niyetli kişilerin eline geçmez ve hesabınızın çalınması gibi bir durum söz konusu değildir.

Stalk.to sistemi kurulurken tüm güvenlik önlemleri alınır ve ayrıca hesabınızın güvenliğini arttırmak içinde sürekli olarak denetimleri sağlanır. Stalk.to üzerinden İnstagram hesabınıza giriş yaptığınızda üst düzey güvenliği sağlamak için algoritmalar kullanılır ve tüm işlemler şifrelidir. Sistem üzerinden düzenli olarak taramalar yapılarak herhangi bir alanda güvenlik açığı oluşturulmasına izin verilmez.

İnstagramda Gizli Hesaplara Bakma Gizliliği

İnstagram üzerinden gizli profilleri görüntüleme şansınızın olduğu Stalk.to üzerinden işlem alırken gizlilik bildirimleri ile hesabınızın güvenliği sağlanır. Bu alanda firmanın gizlilik bildirimleri açık bir şekilde kullanıcılara bildirilir. Bu alanda müşterilerin bilmesi gereken detaylar:

  • to üyelerine müşteri destek hizmeti sunar.
  • Müşteri destek hizmeti her türlü sorunu çözmek için anlık olarak çalışır ve her türlü sorunun en kısa sürede çözülmesini sağlar.
  • Ayrıca firma hakkında merak ettiğiniz detayları öğrenmek ve varsa görüşlerinizi bildirmek içinde yararlanabilirsiniz.
  • Hesabınıza giriş yaptığınızda verilen bilgiler diğer kurumlarla paylaşılmaz.
  • Hizmet devamlılığı için sadece gerekli olan veriler işlenir.
  • Gizlilik bildirimlerinize giriş yaparak kontrolünü sağlayabilirsiniz.
  • Özel mesajlarınız kaydedilmez ve bu alanda herhangi bir firma çalışanı da bilgileri işleme hakkına sahip değildir.
  • Sadece ihtiyaç olan bilgilere erişim sağlanır ve bunun dışında herhangi bir işlen alınmaz.
  • Arkadaşlarınızla yaptığınız özel konuşmalar her zaman özeldir asla kullanılmaz ve görüntülenmez.
  • İzniniz olmadan hesabınızdan bir hesabı takip etme, içerik beğenme veya farklı bir kullanım söz konusu değildir.

Hesabınız için güvenlik açığı oluşturmadan gizli hesapları görüntülemek için yardım alabilirsiniz.

https://stalk.to

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.